LG V40 çıkmak üzere

LG V40 çıkmak üzere

Eylül 26, 2018 0 Yazar: telefonmodel
Dünyaca ünlü akıllı telefon üreticisi LG, 3 Ekim’de yeni amiral gemisi V40 ThinQ’yu tanıtmak için hazırlanıyor. Bugüne kadar gerçekleşen sızıntılar ile cihazın neredeyse tüm teknik özellikleri zaten ortaya çıkmıştı.
Geçtiğimiz günlerde internete sızdırılan görsellerde ve haberlerde LG V40 telefonun özellikleri iyice netleşmeye başladı. Artık rahatlıkla  LG V40 çıkmak üzere diyebiliriz.
Telefonun özelliklerinden kısaca bahsadelim.
 LG V40 olarak sıralanmış 3 adet arka kameraya sahip. Kamera sensörlerinin altında ise bir adet parmak izi okuyucu yer alıyor. Yatay olarak hizalanmış iki adet de ön kamera sensörüne sahip olan cihaz, çentikli bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda LG G7 kullanıcıları için geçerli olan çentik gizleme özelliğine de sahip olacak.
Sızdırılan bilgilerden yola çıkarak cihazın teknik özelliklerinden biraz söz edecek olursak, 6.4 inç genişliğinde Quad HD+ çözünürlüklü P-OLED bir ekranla karşımıza çıkacak olan cihaz, Snapdragon 845 işlemciye sahip olacak. 6 GB’lık bir RAM’e sahip olan cihaz, 64 ve 128 GB’lık iki farklı depolama seçeneğiyle alıcıyla buluşacak.
LG V40’ın arka kameraları sırasıyla 12MP, 16MP, 12MP çözünürlüğünde olacak. Telefonun ön kameraları ise 8 megapiksel+5 megapiksel  olacak.  Android 9.0 Pie işletim sistemi ile çıkacak olan cihaz, 3.300 mAh gücünde bir pill kullanacağını tahmin ediyoruz.